Лист Діду Морозу

А ви коли востаннє писали листа Діду Морозу? Ми, на радіо Юніверс, вирішили створити собі казковий настрій і написати листа до дідуся Снігуроньки. Що з того вийшло - читайте далі: 

Доброго дня, шановний Дідусю Морозе! Мене звуть Марина і мені 21 рік. Знаєш, у такому віці вже не вірять у те, що ти існуєш, але я вірю. Я живу в Україні, навчаюся у Запорізькому найкращлму університеті. У нас тут хочуть тебе відмінити, нібито Дід Мороз — це традиція Радянського Союзу. Але ми ж стобою знаємо, що живу людину відмінити не можна. Ти там переказуй вітаннячка Снігуронці, не засмучуйтесь, діти все одно про вас пам’ятають та вірять у ваше існування. Знаеш,  у нас тепер можна надіслати тобі листа через Укрпошту. Не просто віддати мамі чи татові, а по-справжноьому, у конверті з марками. Коли до тебе приїздять українські листоноші, ти, будь ласка, потурбуйся про них, дідусю. Бо вони ж не звикли до таких лютих морозів, як у тебе вдома.

Дідусю, хочу дещо попросити у тебе на Новий рік. І я впевнена, що моє прохання буде схожим із тисячами тих, які робитимуть українці. Я прошу найбільшого скарбу для моєї держави — мирного неба і щоб цвіт українського роду не поливав кров’ю рідну землю. Іще, будь ласка, мудрості нашому гаранту та депутатам, щоб у Новому році ми таки наблизились до стандартів європейської держави. І  ще дещо. Не сприймай моє бажання як зухвале, але стримай трішки нашу гривню. Скажи їй, що гнатися за зеленим дядьком доларом не годиться для такої гордої панянки.

І на останок, припороши сніжком прийдешню новорічну ніч. Нам, українцям, треба трішки казки у цей нелегкий час.

На цьому все, Дідусю Морозе. Завершую свого листа і з нетерпінням чекатиму на виповнення своїх бажань. І коли мій лист потрапить до тебе у руки, прошу дати мені знак — нехай ялинка перед спортивним корпусом у нас в ЗНУ засяє яскравими вогниками. Щасливого Нового року та Різдва. Дідусю Морозе!

Марина Галич