Як студенти факультету журналістики свої вірші читали

Творча зустріч студентів факультету журналістики Запорізького національного університету, що відбулася 24 лютого, зібрала молодих поетів та шанувальників поезії. Студентська рада факультету запросила до участі охочих поділитися власною творчістю або продекламувати вірші своїх улюблених поетів

«Ми хочемо розкрити потенціал нашої талановитої молоді, вивести її на новий рівень та довести усім, що поезія в наші часи має нових геніїв. Дуже радію тому, що є не тільки ті, хто пише власні твори, а й ті, хто знає та розповідає вірші класиків», – зауважила організатор заходу Катерина Степанова.
Поет Єгор Виговський, один з учасників зустрічі, декламував вірші різної тематики, але більша частина його поезій про кохання. До речі, він вже має свою першу збірку і говорить, що це – тільки початок його творчого шляху.

znu literaturnik

Дар’я  Орловська та Седа Власова дебютували на цій зустрічі. Ці поетеси трохи хвилювалися, але все ж таки подолали свій страх та виступили для усіх присутніх. «Я ніколи не читала нікому своїх віршів, мабуть тому, що не вірила у себе. Оплески стали найбільшим компліментом для мене. Я і надалі писатиму про те, що у мене на душі», – говорить Дар’я.

Вірші ще однієї учасниці — Яни Тимчук — відрізнялися від інших творів незвичністю форм та глибиною почуттів. Яна вже має досвід виступів перед аудиторією, і це відчувалося за впевненістю у її голосі.

Вразив слухачів Денис Кузнецов, хлопець  не тільки вміє гарно оформлювати думки на папері, а й доносити сенс своїх слів до аудиторії. «Не зважаючи на спонтанність, зустріч була дуже тепла та цікава. Особливо здивувала кількість небайдужих до сучасної поетичної творчості. Сподіваюсь, вона буде не останньою», – так відгукнувся поет з приводу заходу.

Студенти не тільки демонстрували власні твори, але й декламували вірші відомих поетів. Віктор Посунько читав вірш свого улюбленого поета Михайла Лермонтова, а Назар Устінцев – Костянтина Симонова.

znu literaturnik

Зустріч пройшла в дещо романтичній атмосфері. Юні поети були обдаровані теплими словами та оплесками слухачів. «Я дуже рада, що на нашому факультеті нарешті почали проводити такі літературні зустрічі. Вони надихають, дають крила для власної творчості, дають змогу відпочити душею. Наші поети – надзвичайно обдаровані, їхні твори ми слухали, затамувавши подих. Маю надію, що такі зустрічі стануть традиційними на факультеті журналістики»,– ділиться своїми враженнями Таїсія Зозуль.

Організатори повідомили, що невдовзі відбудеться великий літературний вечір і всі поети обов’язково будуть запрошені на нього.

Підготували студентки 2 курсу факультету журналістики

Степанова Катерина та Лагутіна Вікторія