Маємо боротися за них так , як вони боролись за нас

Кожні вихідні в Запоріжжі та десятках міст України  , відбувається акція на честь полонених .

Родичі, близькі , друзі та небайдужі люди військовослужбовців, які потрапили в російський полон, збираються , щоб вкотре привернути увагу суспільства і міжнародної спільноти до проблеми обміну полоненими.

Так наприклад: 2 червня, на майдані Героїв у Запоріжжі відбулася чергова акція на підтримку полонених оборонців Маріуполя.

До заходу долучилося понад 70 людей, зокрема рідні та близькі українських бранців.

Серед учасників акції були й представники молодіжної націоналістичної організації «Центурія» , серед яких буві Їхній командир.

Організатори акцій кажуть : «Наша боротьба за них триває. Ми боремося за їхню волю, як вони боролися за нас. Вони тримали 86 днів оборону Маріуполя і виконали свій обов’язок, наш обов’язок — боротися за них, за їхню волю, за їх свободу».

Як нагадують організатори акції «Free Azovstal Defenders», минули понад 2 роки, відколи захисники «Азовсталі», за наказом командування, вийшли в полон.

Понад рік із майже тисячі бійців «Азову» у списки на обмін потрапляють одиниці.  Всю інформацію про акції в кожному місті нашої країни , можна дізнатися з офіційних сторінок : Асоціації родин захисників Азовсталі @azovstalfamilies ( https://www.instagram.com/azovstalfamilies?igsh=MTgwY2lqYmIzempwcw== ) , та засновниці асоціації , дружини командира Азова Дениса Прокопенко , Катерини Прокопенко @koza_rohata_

Авторка: Манько Владлена