Юні запоріжці показали, яким вони бачать рідне місто

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.М. Горького діє виставка дитячої екологічної фотографії школярів міста під назвою «Місто очима дітей»

Фото: Аня Кошарна

Відкриття виставки відбулося 12 жовтня, організатором виступив департамент освіти і науки Запорізької міської ради. У программі урочистого відкриття  були виконані творчі номери від вокального ансамблю «Сузір’я», ансамблю танцю «Славутич» та гуртка «Основи біоетики». Школярі заряджали позитивною енергією та за допомогою своєї творчості та показали гостям фотовиставки, як потрібно дбати про навколишнє середовище. Наприкінці урочистого відкриття всі учасники фотовиставки отримали невеличкі призи.

виставка бібліотека ім. Горького

Фото: Аня Кошарна

ЗОУНБ Місто очима дітей

Фото: Аня Кошарна

Представлені на експозиції «Місто очима дітей» фотографії зроблені учнями 6-11 класів шкіл Запоріжжя. За допомогою фотокамери школяри змогли цікаво відобразити особливості рослинного та тваринного світу міста Запоріжжя. Головна мета заходу, за словами організаторів, — це виховання у дітей громадської позиції та дбайливого ставлення до природи рідного краю.

місто очима дітей Запоріжжя

Фото: Аня Кошарна

«Діти дивляться на світ ще наївним, добрим, світлим поглядом, який не затьмарений ніякими життєвими пристрастями. Тому ця добра виставка прикрашає нашу бібліотеку і наше місто», — говорить працівник бібліотеки Ірина Димчук.

Фотороботи розміщені на 5-му поверсі бібліотеки, виставка буде діяти приблизно до 4 листопада (інформацію уточнюйте в ЗОУНБ).

Автор: Аня КОШАРНА