«Маленький принц» — дитяча книга, яку варто перечитати всім дорослим!

На перший погляд, книга Антуана де Сент-Екзюпері може здатися дуже простою, але, насправді, в ній закладено дуже багато сенсу та філософських думок

liveinternet.ru

Маленький принц – головний герой цієї повісті, який, подорожуючи зустрічає багато різних між собою дорослих, які, на жаль, мають одну спільну проблему.

Коли ми перестаємо бути дітьми, ми втрачаємо щось дуже важливе, перестаємо бути мрійниками, постійно кудись поспішаємо, займаємося справам, які не мають ніякого резону.

semidnevka.ru

semidnevka.ru

Дорослі вважають себе дуже розумними, але не можуть відповісти на дуже легкі запитання. Вони припинили радіти й придавати значення звичайним речам, в їх очах більше немає того особливого блиску, який є в дітей.

   — Для чого тобі володіти зірками?

   — Щоб бути заможним.

   — А для чого тобі бути заможним?

   — Щоб купувати ще нові зірки, якщо їх хто-небудь відкриє.    

Навіть цей уривок викликає цілу низку роздумів. Невже дорослі й справді такі жахливі? Тоді я взагалі не хочу дорослішати, щоб не бути схожою на них!

semidnevka.ru

semidnevka.ru

Але, колись, ми всі подорослішаємо, і нас вже не будуть хвилювати речі, які були для нас дуже важливими в дитинстві. Ми почнемо працювати, в нас з’явиться багато обов’язків та інших справ.

«Діти — найкращі серед нас. Вони віддаються з головою чомусь і, втративши, щиро плачуть.»

Це дуже сумна історія. Мені здається, що я запам’ятаю її на все життя адже Маленький принц лишив в моєму серці частинку своєї доброти та щирості. Я сподіваюсь, що для багатьох ця повість стане такою ж важливою, як і для мене.

Автор: Олександра СТАРЦЕВА