«Маліфісента: володарка темряви» – фільм, який перевершив себе, чи непродумана історія ?

Після виходу першої частини «Маліфісента», люди були у захваті. Багатьом фільм дуже сподобався. Всі з нетерпінням чекали другої части. І ось прем’єра фільму. Але після перегляду довгожданого продовження історії відгуки глядачів розійшлися. Однім фільм сподобався, а інші не ставлять оцінку вище 3 балів з 10. Так що в собі представляє фільм? Казковий світ, який важко потім забути. Чи історію, яка несе в собі непродуманий сюжет і сміхотворні сцени життя.

Спочатку все йде як у більшості продовженнях казках. Юна королева казкового світу ельфів і фей – Марії – намагається правильно виконувати свої обов’язки. Принц Філіп робить їй пропозицію руки і серця. Звісно Маліфісента не рада такій новині, але вона здається і їде знайомитись з батьками нареченого. Ось тут і починаються дивні та нелогічні моменти.

Аудиторії не сподобалось те, що Аврора легко повірила чужій людині, «відмовившись» від своєї матері. Це сильно обурило глядачів. Адже як може залишити свою матір дочка, яка прожила з нею все життя і навчилася у неї всьому що знає? Та ще й піти при цьому до чужої людини.

Але більше всього глядачів обурила кінцівка фільму. Коли після кровопролитної битви, всі враз подобрішали і почали брататися. Адже коли на твої очах жорстоко вбивають рідних, заради влади, то ти не станеш брататися з цими вбивцями.

Але в той же час фільм дуже яскравий. Режисери зробили справді витвір мистецтва з специфектів і професійної гри акторів. Усі ці вибухи, магія, перевтілення Діаваля і самої Малефісенти просто захоплюють подих.

Харизма Анджеліни Джолі завжди заворожувала. Вона як ніхто вміє вживатися в роль. Образ злої феї, яка є одною з наймогутніших феєкрилів у світі, їй до лиця. Багато людей захоплюються нею. Аврора чудово грає принцессу, якій ще треба багато чому навчитися. Але вона вже вміє бачити прекрасне у тому, що інших лякає, добро у тому, що на перший погляд здається абсолютним злом.

малиф2

До того ж тепер можна зрозуміти, чому Малефісента відрізняеться від інших фей. Адже тільки в неї крила, нагадували великі крила хижого птаха. Але тепер ми знаємо хоч і коротку, але історію цілого магічного народу.

Більш того, у фільмі порушується сучасна проблема конфлікти людини з природою. А в наш час це дуже актуально. Що ж, сподіваємось в реальності все буде добре, як і в фільмі, і ми зможемо жити у мирі з дикою природою не вбиваючи її.

Хоча у фільмі є мінуси у сюжеті, він все одно залишається чудовою сказкою для дітей і дорослих. Тому, вести свою сім’ю на цей фільм чи ні, вирішувати вам. До того ж його буде дуже цікаво дивитись перед Новорічними святами. Адже у своїй казковасті він не поступається таким фільмам як «Гаррі Поттер» або «Хроніки Нарнії».

Автор: Бабич Єлизавета