Мандрувати Запорізьким краєм стало набагато легше

6 грудня в Запоріжжі запрацював сайт «Мандруй Запоріжжям», створений Google Україна 

За допомогою цього сайту всі охочі зможуть знайти для себе інформацію про найцікавіші для відвідування місця області. Всього на мапі представлено 156 локацій.

На сайті в розділі «Моя подорож» можна обрати готовий маршрут екскурсії, його характеристику, де вказано загальну довжину маршруту та час у дорозі. Також можна спланувати свій власний маршрут поїздки, поділитися ним в соціальних мережах та запросити з собою в подорож своїх друзів. За бажанням можна обрати для себе гіда, попередньо ознайомившись з його роботою на сайті.

Для тих, хто не може здійснити поїздку, спеціально для сайту були  створені 3D-тури, з допомогою яких, не відходячи від монітору або скориставшись смартфоном, можна здійснити віртуальну прогулянку островом Хортиця, відвідати археологічний заповідник «Кам’яна могила», урочище «Пристіни», подивитися, які існують церкви, костели, монастирі, парки,  навіть зазирнути в цехи запорізьких металургійних комбінатів та багато іншого.

На сайті представлений додатковий матеріал (історичні, наукові та статистичні дані, фотоматеріали)  про історичні та архітектурні пам’ятки міста та області.

Тетяна Науменко