«Марафон Франкофонії» набирає обертів: день французької мови в ЗНУ

20 березня в навчальному корпусі №2 Запорізького національного університету втретє відбувся «Марафон Франкофонії»

Викладачі та студенти факультету іноземної філології ЗНУ змогли поспілкуватися із посольством Франції в Україні у відеорежимі. Студенти виконали низку усних і письмових завдань, тим самим продемонструвавши свої знання з французької мови. Кожного року кількість студентів та міст України, які беруть участь у заході, збільшується. Цього року марафон триває з 16 по 24 березня — гарна можливість якомога більше поспілкуватися та навчитися новому.

В Запоріжжі на теперішній момент у марафоні зареєстровано 62 осіб. Сам захід дивує своєю довготривалістю: починається о 10:00, а закінчується — о 17:30, тобто триває майже цілий день. Найголовніша ж мета заходу — це не змагання у знаннях, а стимул розвиватися та спілкуватися в колі людей зі спільними інтересами.

quote yellow roundПротягом усього дня наші студенти, школярі, всі молоді «франкофони» Запоріжжя беруть участь в мистецьких заходах, тематичних завданнях

Марафон Франкофонії ЗНУ

«Це вже третій наш захід, третій рік поспіль ми проводимо «Марафон Франкофонії». Ініціатором і організатором є Посольство Франції в Україні. Задіяні цього року вже аж дванадцять міст України. Ми забезпечуємо відеозв’язок, і протягом усього дня наші студенти, школярі, всі молоді «франкофони» Запоріжжя, беруть участь в мистецьких заходах, тематичних завданнях. Є й усні, й письмові завдання, всі вони мають творчий характер і викладені французькою мовою. В цей день ми не використовуємо інші мови, спілкуємося тільки французькою», — говорить Юлія Юріївна Третяк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології ЗНУ.

Наступного року «Марафон Франкофонії» продовжить свій шлях. Започаткувавши таку традицію три роки тому, Посольство Франції в Україні планує й надалі розвивати захід та збільшувати кількість міст у списку учасників.

Оксана МАРТИНЮК