Марк Цукерберг відповість на питання українців

15 травня голова Facebook Марк Цукерберг дасть відповідь щодо прохання українських користувачів відкрити офіс компанії в Києві. У п’ятницю о 3:30 ночі за київським часом Цукерберг публічно відповідатиме на запитання користувачів сайту соцмережі, що отримали найбільше лайків на його сторінці. Чимало з них – про український офіс.

Як ми повідомляли раніше, користувачі українського сегменту обурені безпідставним, на їхню думку, блокуванням «проукраїнських» аккаунтів Facebook. Дописувачі звинувачують у цьому проплачених російських коментаторів, так званих «тролів», що скаржаться адміністраторам на публікації українських блогерів. На думку багатьох, виходом може стати відкриття офісу компанії в Києві, який стежитиме за контентом. Зокрема, про це на сторінці Цукерберга писав Григорій Купершмідт, чий допис уже зібрав понад 45 тисяч лайків.

 «Це одне з питань, яке є в списку, і завтра Марк Цукерберг дасть на нього відповідь», — телефоном розповіла BBC Україна Ешлі Занді з прес-служби Facebook.

Ідею українських блогерів підтримав президент України Петро Порошенко, який приєднався до прохання і дописав на своїй сторінці в мережі: «Маємо використовувати всі канали, щоб отримати реакцію глобальних офісів. Україна повинна отримати українське представництво Фейсбук!», «затегавши» Цукерберга.

Dear Mark Zuckerberg,We have to use all available channels to get reaction from global companies. Ukraine does need a…

Posted by Петро Порошенко on 12 Май 2015 г.

Чимало користувачів українського сегменту переконані, що його адміністратором є представництво компанії в Росії. Однак в останній теж немає офісу Facebook.

«Ми маємо офіси не у всіх країнах, в яких працюємо», — сказали в прес-службі. Ешлі Занді пояснила, що в українському і російському сегментах за контентом стежить центральний європейський офіс у Дубліні.

Джерело: osvita.mediasapiens.ua