Marvel створює майбутнє світової кіноіндустрії

На мою думку у 2017 року майже кожна людина знайома із продукціею кінокомпанії «Мarvel». Це  у свою чергу означає що люди які там працюю мають не уявно великий талант та амбіції бо вони працюють на совість та вироблять дійсно гідний контент. Але ця компанія є лише верхівкою айсбергу де під нею знаходиться дещо більше…. Вам мабуть не зрозуміло, що я маю на увазі але зараз я все поясню

Справа у тому що кінокомпанія «Marvel» займається екранізацією коміксів які виробляє «Marvel Comics». Саме це видавництво коміксів і є тим підґрунтям на якому базується усі нам відомі фільми «Marvel Studios». Та не тільки ця студія займається екранізацією коміксів про супер-героїв. Можливо я кажу дещо заплутано але ви все зрозумієте.

Справа у тому що редакція коміксів заснувалась  ще у 1939 році, і в них були скрутні часи, які змусили їх продати права на екранізацію багатьох персонажів різним кіностудіям. Згодом, коли заснувалась кінокомпанія «Marvel Studios», вони намагалися повернути права на цих персонажів щоб утворити єдиний мультивсесвіт.

Фільми про супер-героїв надзвичайно популярні та кінокомпанії не дуже бажають розлучатися з тим, що приносить їм дуже великі гроші. Це і не так погано, як здається на перший погляд, бо якщо екранізацією героїв одного всесвіту займається декілька студій то ми маємо можливість побачити фільми різних режисерів і оцінити роботу кожного з них. А також побачити різні погляди на історії тих чи інших персонажів.

Ще хочу зазначити, що сучасна кіноіндустрія значно відрізняється від тої що була 10 років тому. Тобто у 21 сторіччі працівники цієї галузі можуть знімати фільми з приголомшливими спецефектами які не можуть не зацікавити глядача.

Що ж, у підсумку скажу що на сьогоднішній день всі хто полюбляє матеріали, які стосуються тематики супер-героїв знаходяться на «сьомому небі від радості», бо їх вже надруковано надзвичайно багато. Також регулярно виходить безліч мультиплікаційних стрічок і, звичайно ж, фільмів.

На кінець, хочу вирішити дуже важливе питання. Справа у тому, що «Marvel» не єдиний фантастичний всесвіт у цьому жанрі. Є ще один аналог усього того, що я вже описав і він має назву «DC Comics». Ця компанія має своїх персонажів та свій мультивсесвіт. І багато людей які не розуміються у цій справі плутають героїв з цих всесвітів.

То ж, щоб такого більше не траплялося я назву найвідоміших персонажів і всесвіт у якому вони знаходяться відповідно до їх видавництв:

Marvel — «Людина-павук», «Залізна людина», «Месники», «Шибайголова», «Фантастична четвірка», «Люди Х», «Deadpool»….

DC— «Бетмен», «Чудо-жінка», «Флеш», «Аквамен», «Супермен», «Стріла»…..

 

Дмитро Говтвян