Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили?!

Як відомо з історії, за часів кам’яного віку, було приручено перших тварин: свиней і собак. Спочатку вони допомагали в мисливстві, а згодом, люди так звикли до них, що ті стали кращими друзями

Зараз складно уявити своє життя без домашніх улюбленців. Для когось вони є втіхою, інші заводять, щоб навчитися турбуватися та любити, а хтось, щоб показати хто сильніший методом жорстокості. Хочу акцентувати вашу увагу на останньому.

Перед пошуком матеріалів для свого блогу, я натрапила на таку собі статтю. Мене заінтригував заголовок “У Китаї зачинили каток, заради якого було заморожено 5 тис. риб”.

Хочеться задати питання: “А нащо було його відкривати?” Виходить, що заради задоволення та бажання заробити більше грошей, люди готові піти на все що завгодно, навіть на вбивство? Веб-ресурс MirFactov.com на своєму сайті повідомляє: “Концепція «крижаного акваріума» передбачала, що у відвідувачів буде створюватися відчуття катання по замерзлій гладі океану, де під шаром льоду плаває риба. На створення ковзанки в 250 кв. м заморозили 5 тисяч риб — всього 25 різних видів водоплавних. Менеджер парку пояснив, що каток розморозять для вилучення звідти риб і крабів..

Також у Китаї набирають популярність живі брелки. Це такий брелок, у який поміщають справжніх тварин: черепах, рибок або інших земноводних. У Китаї за жорстоке поводження до тварин ніяк не карають,тому що відсутні відповідні закони.

Думаю, усі пам’ятають собаку Ангела, про вбивство якої говорив увесь світ. Нагадаю, що на початку січня 2015 гору користувачі соцмереж запустили хештег #RipAngel, що означає спочивай з миром, Ангел. Цей пост про те, як 3 підлітків зв’язали лапки цуценяті та давили його машиною. Але на цьому вони не зупинились. Згодом вони почали знущатися над кошеням: жорстоко побили, викололи очі, засунули в клітку, спалили та виклали відео в соцмережі з надписом “Наступний рівень”. Як говорив один з цих нелюдей, що вони хотіли набрати популярність даним способом та отримати більше лайків.

Люди! Цей світ сходить з глузду! Вбивати друга, який любить тебе більше за своє життя, щоб похизуватись перед тими, хто “тупо” сидить біля свого екрану та повністю позбавлений моральних цінностей. Де в цьому логіка??


format_quoteСобака — єдина істота, яка любить вас більше, ніж ви саміКопия format_quote

Генрі Уіллер Шоуformat_quoteКішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішкуКопия format_quote

           Дебора А. Едварс


Фотографії взято з сайту http://mirfactov.com/

Ми відповідальні за тих, кого приручили. Ми повинні любити їх так само, як і вони нас. І за нашу ласку та пестощі ми отримуємо їхню любов, бажання розвеселити нас, коли ми у поганому настрої, їх абсолютну відданість…

Вероніка КОСА