Мої перші рядки

У дитинстві мені не давала спокою одна думка: чому на світі стільки бідних людей? Адже кожен може заробляти якщо не силою, то своїм талантом

www.letslearnspanish.co.uk

— «Ось чому людина не візьме і просто не напише книгу? Ти уявляєш, скільки грошей можна за неї заробити?!», — запитала я свого дядька, граючи з лялькою. Дядько на мене тоді ще так дивно подивився… Я думала, що це так легко, взяти і написати книгу. Я була дурною, але тоді і підозри не мала, що в майбутньому сама захоплюся письменництвом.

З чого все почалося?

У п’ятому класі вчителька по літературі задала нам прочитати книгу «Гаррі Поттер і філософський камінь». Думаю, на цьому можна було б закінчити розповідь, тому що все вже  зрозуміло, але я хочу описати все красиво, як це було. Вдома я повністю занурилась в історію про юного чарівника і була просто в захваті від того, як талановито попрацював над твором автор. Ще тоді я, в першу чергу , приділяла увагу тому, як побудован сюжет, які літературні прийоми використовував автор, як розкривав характери героїв; що письменниця приховала від читача, а на чому зробила акцент на самому початку. Не знаю, правильно це чи ні, але я коли і фільми дивлюся, паралельно для себе роблю аналіз того, наскільки задум режисера вдався.

tumblr.com

Так, після прочитання книги, я уві сні побачила інверсію «Гаррі Поттера» і в той же день вирішила написати її в деталях. Мені дуже сподобався цей процес, я відчула себе королевою. Зараз я б спалила цей фанфік, з’явись він у мене в руках, але Галина Миколаївна оцінила мою роботу в 12 балів. Зараз я є автором фентезійної трилогії і сподіваюся, що рано чи пізно мені зателефонує хоча б одне видавництво.

Автор: Шахсанам БІНАЛІЄВА