Моє рідне село Криничне

Напевно, у кожної людини є  улюблене місце: для когось це може бути улюблене місце відпочинку, а, можливо, й місце, яке відіграло значну роль у його житті. Особисто для мене найкращим та найулюбленішим є моє рідне село, де я живу, Криничне

Жити за містом – це надзвичайно. Чисте повітря, майже нечутно шуму машин, а лише спів пташок та квакання жаб у річці, яка знаходиться навпроти мого дому. Напевно, не кожен може розділити мою любов до села. Більшість людей звикли до життя у місті, де постійний ритм, усі кудись поспішають, не звертають уваги один на одного. А в селі все навпаки, пройти вулицею і не зустріти знайомого — майже не можливо, всі один з одного знають та завжди вітаються.

QKmkanW0Ylk

Моє село досить маленьке, але дуже затишне. Часто я люблю прогулятися вуличками, особливо ввечері, коли можна побачити неймовірний захід сонця. У моему селі дуже багато місць для відпочинку. Зокрема відпочити можна на березі річки, в якій можна влітку ще й поплавати. Також гарно відпочити можна на природі, де встановлено багато столів та лавок, щоб люди могли зручно розташуватися та поласувати чимось. Ці місця у Криничному користуються великою популярністю, там часто відпочивають як жителі села, так і приїжджі. Також часто на берегах нашої річки можно побачити рибалок, які приїздять до нас з міста, та залишаються на декілька днів.

Мені подобається спостерігати за тим, як змінюється село з порами року. Адже коли змінюється пора року, село ніби теж стає іншим.

Криничне зима

Коли приходить зима, село вкривається немов білою ковдрою. Все навколо дуже красиве і навіть чаруюче. У селі є багато гірок, з яких діти люблять кататися. Взимку замерзає  річка, тож можна побачити багато дітей і дорослих на льоді, які бавляться, забувши про будь-які негаразди.

село Криничне Запорізька область

Весною, коли починає гріти сонечко та пробиватися перша зелена трава, село починає розквітати, зеленіти.

У літку все дуже яскраве, повсюди зелена трава, багато квітів, співають пташки. На вулиці завжди багато дітей та дорослих.

Криничне Запорожская область

Рання осінь у Криничному дуже гарна. Адже у нас дуже багато різних дерев та кущів, коли листя починає змінювати свій колір, ти наче потрапляєш у казку. Навколо все в жовтих, коричневих, червоних та зелених кольорах – це неймовірне видовище.

Більшість часу я проводжу у місті, та дуже втомлююсь, але коли  повертаюсь додому в село, в мене покращується настрій, хочеться прогулятися вулицями, зустрітися з друзями.

Юлія КАРНАУХ