Молода українська поетеса Анастасія Дмитрук презентувала в Запоріжжі збірку віршів

Тендітна молода дівчина – київська поетеса Анастасія Дмитрук прославилась своїм віршем «Никогда мы не будем братьями», який викликав гостру критику з боку прихильників «русского мира». 

Пісня на вірш зібрала на Youtube більше 5 мільйонів переглядів. Учора Анастасія презентувала в Запоріжжі збірку віршів «Верните нам наше небо», до якої увійшли 8 віршів на суспільно-політичну тематику, ліричні вірші та перші «проби пера».

Під час презентації поетеса зачитала свої вірші зі збірки, серед яких був і відомий вірш. Приводом до написання поезії «Никогда мы не будем братьями»  стали анексія Криму та втручання Росії у внутрішні справи України. Особистий протест поетесси вилився у вірш, головний «месседж» якого в тому, що брати себе так не ведуть.

Особливо зачепив за живе ліричний вірш «Я тебя не отдам войне», присвячений жінці, яка чекає свого коханого із зони АТО. Дівчина розповіла, що написала поезію під враженням спілкування із військовими:


Багато віршів Анастасії Дмитрук стали піснями. Однією з перших була створена композиція на вірш «Верните нам наше небо». Грузинський композитор Заза Залішвілі прочитав в інтернеті вірш, впізнав історію «дружби» Грузії з Росією і написав відео з піснею, яку виклав в інтернет.  «Коли мені надіслали це відео, я була вражена, адже це перша пісня, яку було створено на мої вірші», — ділиться поетеса. Також на музику покладені вірші «Я тебя не отдам войне», «Молитва», «Никогда мы не будем братьями» та інші, які завоювали велику аудиторію українських слухачів.

Під кінець зустрічі авторка залюбки підписувала книжки та спілкувалася з прихильниками. Люди, що прийшли на зустріч, дякували Анастасії за її проникливі поезії, які чіпляють душу та залишаються у серці.

 Аліна Булава