Музика зі смаком кави: гітара, танці та теплі пледи

Нещодавно я відвідала кав’ярню «Coffeelab», де проходив виступ талановитого музиканта-початківця, студента Назара Устінцева. Він співав відомі всім пісні, як українською, так і російською мовами. Це давало можливість відвідувачам підспівувати, що створювало сімейну атмосферу. Гарним доповненням до цього був приголомшевий аромат кави, який відчувався з усіх сторін. Сам музикант був дуже щирим та всім своїм виглядом випромінював життєрадісність та любов.

На вуличній терасі, де саме і проходив виступ, можна було спостерігати за людьми різного віку. Багато людей танцювало під час виступу, більшість знімали співака на відео. Найзворушливішим моментом за вечір, був танець літніх людей. Закохані, не соромлячись, вийшли на центр майданчику та почали танцювати. Їх очі світилися від кохання — це було доказом того, що справжнє кохання існує і воно не має віку.

Сам заклад із теплом приймав своїх відвідувачів смачною кавою (в моєму випадку це був вишневий латте), а також —  теплими ковдрами, адже осінь вже посунула літо і на вулиці доволі прохолодно.

xg13gaajnne
Найяскравішим доказом щирого виступу є дитяча аудиторія, яка ще не зіпсована жорстокою реальністю, вони без фальші виказували своє задоволення та залюбки підспівували — а це, на мою думку, є найкращим компліментом для співака.

Весь вечір був пронизаний любов’ю та взаєморозумінням, відбулося багато знайомств, як з людьми, так і з деякими піснями. Саме в той час я зрозуміла, що для щастя багато не потрібно, лише душевна музика та смачна кава. З цим дуетом ти відпочинеш і душею, і тілом.

Автор: Євгенія ПОГУРСЬКА