На факультеті журналістики відбувся благодійний концерт «Подаруй щасливе дитинство».

Студенти факультету журналістики організували благодійний концерт. 15 травня по завершенню всіх пар у актовій залі зібрались студенти різних факультетів для того, щоб зробити свій вклад у благочинність.


Організатор заходу, голова волонтерського сектору студентської ради факультету журналістики Анастасія Воскобойнікова каже, що цей захід готували дуже давно і приємно, що відгукнулисьу ньому взяли участь багато студентів.

Ведучі заходу Анастасія Потапенко та Вячеслав Чиженок привітали гостей та наголосили, що гроші, які будуть виручені з цього концерту, витратять на потреби дитячого будиноку «Сонечко». Після невеликого концерту, де виступали і співаки, і «КВН»-щики, і танцюристи, на сцені почалось найцікавіше —  благодійний аукціон. Ведучі Крістіна Ралко та Іван Гнатуша  на сцену викликали лоти — студентів ЗНУ, які виставили свою особистість, обід із собою чи просто спілкування на аукціон  Протягом попереднього тижня у групі аукціону вкотакті у всіх бажаючих була можливість переглянути, що ж пропонують лоти. Перелік був великий: за годину студенти пропонували й вивчати англійську, й навчити азам гри на гітарі та балалайці, й вечерю при свічах у кафе–барі, й екстремальну прогулянку Запоріжжям. Усього було представлено 16 лотів. Вхід у актову залу відбувався після купівлі квитка за 7 гривень, ці кошти також додали до виручених на аукціоні.

Одна з учасниць аукціону каже, що замість екстримальної прогулянки Запоріжжям із Анастасією Холод, дівчата будуть займатися більш екстримальною справою —  прибирати вдома в учасниці аукціону.

Таким чином після благодійного концерту та аукціону організатори зібрали 980 гривень. Найближчим часом вилучені кошти студенти відвезуть у дитячий будинок «Сонечко»,  усіх бажаючих запрошують долучитись до поїздки.

Фото з соціальних мереж: vk.com

Альона Маслякова