На виборах ректора ЗНУ максимум голосів набрав Микола Фролов

За результатами виборів ректора Запорізького національного університету, що відбулися 29 вересня, найбільшу кількість голосів набрав Микола Олександрович Фролов

www.znu.edu.ua

У виборах взяли участь 882 особи з 940, серед яких, за новим Законом України «Про вищу освіту», право голосу мали всі штатні науково-педагогічні працівники. Іншими виборцями були делегати від студентства та колективів штатних співробітників, які не є науковими, науково-педагогічними або педагогічними працівниками.

За підрахунками оргкомітету з виборів ректора ЗНУ доктора історичних наук, професора Миколу Олександровича Фролова підтримали 676 виборців (71,9 %).

Друге місце у виборах посів кандидат фізико-математичних наук, доцент Анатолій Васильович Недоля. За його кандидатуру віддали свій голос 90 осіб (9,6 %). Тридцять п’ять (3,7 %) виборців проголосували за кандидата юридичних наук, доцента Сергія Васильовича Дьоменка.

За словами представниці від Міністерства освіти і науки України Марини Кабаченко та офіційних спостерігачів виборчого процесу, вибори  ректора ЗНУ пройшли організовано, спокійно, без порушень нормативно-правової бази.

www.znu.edu.ua