На відкритті Cпартакіади в ЗНУ визначили найсильніший факультет

Відкриття 53-ої студентської Спартакіади Запорізького національного університету відбулося 9 вересня, напередодні Дня фізкультури і спорту, який щорічно відзначається в Україні 12 вересня. Урочистий захід пройшов на території спортивно-оздоровчого комплексу університету за підтримки його керівництва та Центру культури ЗНУ

На відкритті Спартакіади відзначили викладачів і студентів, які протягом року плідно працювали над розвитком спорту в ЗНУ та принесли в скарбничку здобутків університету не одну перемогу та відзнаку. Традиційно у програмі цьогорічної Спартакіади — близько 10 видів спорту, серед них — шахи, шашки, футбол, баскетбол, волейбол.

Беруть участь у спортивних змаганнях не тільки студенти, а й викладачі та співробітники університету. На урочистому відкритті почесний гість заходу, керівник Запорізького обласного відділення Комітету фізичної культури та спорту МОН України, Андрій Муштай, звернувся до колективу ЗНУ з вітальним словом та  відзначив найвидатніших спорстменів нашого університету.

Цього року Спартакіаду ЗНУ присвячено ХХІ Олімпійським іграм у Ріо-де-Жанейро, де серед учасників були і студенти та випускники ЗНУ, на честь чого на відкритті відбулося урочисте винесення Олімпійського стягу. Також під час заходу пройшло покладання квітів до пам’ятника викладачам і студентам ЗНУ, загиблим під час Другої світової війни.

спорт комплекс ЗНУ

Після завершення офіційної частини відкриття Спартакіади розпочалося традиційне змагання на Кубок ректора — перетягування канату. Свої сили та згуртованість випробували  команди 13 факультетів ЗНУ, а також команда ректорату.

філологічний факультет

ЗНУ змагання

У фінал вийшли команди філологічного факультету та факультету менеджменту. Після вирішального змагання перемогу і почесне звання найсильніших здобули студенти факультету менеджменту, яким проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук вручив Кубок ректора та Почесну грамоту.

 перетягивание каната зну

факультет менеджменту ЗНУ

Фіналом заходу стала масова зарядка, яку провели заслужений тренер зі спортивної аеробіки, викладач факультету фізичного виховання Борис Кокарєв і його дружина, заслужений тренер, Світлана Кокарєва. До 15-хвилинної спортивної перерви приєдналися не тільки студенти, а й співробітники ЗНУ.

физвосп ЗНУ

Спартакиада ЗНУ

Автор: Олександра ЛОЗОВ’ЮК

Фото: Аліна БУЛАВА