Найзагадковіщі острови планети

Вченим та дослідникам ще доволі далеко до повного дослідження Землі, але кожного дня з’являться все нові питання щодо поверхні планети та її водного простору. Щодо вершин, які поєднують ці породи, далі розповідатиметься про декілька островів, які дивують своїм походженням, історією або досвідом відвідувачів.

Найперший з цього списку — Плавучий Острів, або просто «Око».

Він знаходиться у Аргентині, неподалік від Буенос Айроса. Острів має ідеальну форму круга, та на протягом року пересувається у площині озера трохи більше.

Місцеві жителі не наближаються до «Ока» та вважають, що це місце, де живе їх бог. Багато хто каже, що вночі з острова видно вогні. Інші вважають, що під землею острова знаходиться Літаюча тарілка або штаб-квартира інопланетних людей.

На думку вчених же острів схожий на ідеальне коло, яке утворюється з льоду у дуже холодних водах. «Око», до речі, плаває у озері, води якого набагато холодніше, ніж в оточуючих болотах. 

Ще досі йде збір коштів на більш ретельне вивчення острова, де за одну суму можна найпершим отримувати результати дослідження, а за суму більше, взяти участь у експедиції.

Другий — Острів Бермеха, який за картами 16-20 столітть, знаходився у мексиканській затоці. 

Остання його згадка у картографії була ще у першій половині 20 століття, а коли на прикінці його мексиканська влада вирішила відправити туди експедицію, вони нічого не знайшли.

Біля острова є залежі нафти, тому ці території були спірними між Мексикою та США. Є припущення, що цей острів був підірваний ЦРУ з метою сховати залежі нафти від Мексики, але це не обґрунтовано.

Влада вважає, що острів існував, так як тоді дослідники дуже точно описували розташування острова. 

Та й зараз багато хто певен, що острів існує, просто карти 16 століття були досить неточні.

Також є припущення, що острів пішов під воду через землеструс.

І наостанок, про Канарські острови є багато легенд, але особливу увагу привернув до себе острів Тенеріфе, що належить до них. Там стався ряд загадкових подій, що привернули увагу до себе.

Один з випадків стався у кінці 19го та на початку 20 столітть, коли батьки відправили восьмирічну дівчинку за грушами до ущелини Баранко-де-Бадахос. Дівчинка зникла на 20 років і повернулася до вже постарілих батьків тією восьмирічною дівчинкою, якою і зникла. Сама вона розповіла про те, що коли пішла до ущелини, то зустріла чоловіка у білому одязі, який відвів її до місця, де більше груш. Дівчинка там не затримувалась, і як тільки зібрала фруктів, то пішла додому. Це більше схоже на легенду, але місцеві навіть кажуть, що вона живе й досі на острові Тенеріфе.

Інший випадок стався у 19 столітті, тут почали будувати галереї, а на початку 20 століття працівники залишились в ущелині та помітили невідомих істот, що світяться. З тих пір майже ніхто не був згодний залишатися у  Баранко-де-Бадахос на ніч або жити.

Ще багато тих місць, випадки або походження яких досить складно пояснити. Наша планета зберігає дуже багато секретів, і не тільки у островах, а й у всіх її куточках, навіть у тих, які достатньо знайомі всім.

Олександра Садовська