Німеччина і Данія розписали мирову

На 88-ій хвилині Джошуа Кімміх здобув нічию для підопічних Йоахіма Льова

http://rsport.ru/

Товариський статус матчу свідчив про те, що принаймні німці не «рватимуть жили» задля досягнення результату. В свою чергу господарі мали мотивацію на цю гру, адже поєдинок відбувався на власній арені. Прогнозовано господарі вийшли напіврезервним складом, залишаючи данцям шанси на успіх. Данія випустила основну обойму, винятком хіба що можна вважати Йоргенсена, адже на його позиції є не менш талановитий Каспер Долберг.

Гра розпочалася з тиску на ворота Кевіна Траппа, господарі хотіли відзначитись якомога швидше і це дало результат. Крістіан Еріксен підстеріг помилку захисників і реалізував вихід на побачення,1:0. «Мандшафт» відразу пішов відіграватися і прекрасну нагоду зрівняти рахунок мав Леон Горетцка але голкіпер данців Реннер був на висоті. Перший тайм закінчився за мінімальної переваги господарів зустрічі.

У другому таймі німці захопили центр поля, щоправда, контратаки на власні ворота час від часу пропускали. У стані гостей міг відзначатися Гінтер але голкіпер перевів м’яч на кутовий, а за господарів мав забивати Поульсен але Трапп продемонстрував чому саме він є основним голкіпером «ПСЖ» відбивши м’яч, котрий летів точнісінько у кут.

На кінцівку матчу господарям не вистачило концентрації і вони прогавили Джошуа Кімміха у власному майданчику, за що і поплатилися – німець пробив без шансів,1:1.

Команди отримали те що очікували, «11 друзів Ольсена» не поступилися у рідних стінах, «бундестім» зміг протестувати футболістів резерву. Мирова нічия, котра повністю всіх влаштовує.

Стас ДАВИДЕНКО