Новий український фільм «Незламна» вийде в прокат навесні

На початку грудня минулого року в мережі презентували офіційний трейлер нового українсько-російського фільму «Незламна». Це результат спільної роботи української студії “Кінороб” та російської “Новые люди”. В російському прокаті стрічка вийде під назвою "Битва за Севастополь".

Це перший фільм вітчизняного виробництва, який взяла у світовий прокат студія 20thCenturyFox. Проект «Незламна» презентують на Берлінському кінофестивалі у лютому 2015 року, а також на кінофестивалях в Каннах, Торонто та Одесі.

Планується, що фільм вийде в прокат, навесні 2015-го, до 70-річчя з часу закінчення Другої світової війни. Телеканал “Україна” покаже розширену телеверсію стрічки. Картину доповнять сценами, що не увійдуть в повнометражку та розділять на чотири серії.

Фільм «Незламна» – військова біографічна драма про українського снайпера Людмилу Павличенко. За часи Другої світової війни вона знищила понад 300 нацистів. Події в фільмі розгортаються впродовж 20-ти років, з 1937 по 1957. Робота над фільмом теж зайняла чималий відрізок часу: підготовчий процес почався ще 20 грудня 2012 року, а самі зйомки стартували в Севастополі у листопаді 2013-го.

Як повідомляє сайт la-verte.org команда фільму складається з Сергія Мокрицького, російського режисера українського походження, сценаристів Максима Бударіна, Єгора Олесова, Максима Данькевича, Леоніда Коріна. В головних ролях ви побачите, Юлію Пересільд та Євгена Циганова. Дружину американського президента зіграла британська акторка, відома як мати Бриджит Джонс, з однойменного фільму. Зйомки відбувалися лише на території України, локаціями стали Севастополь, Київ, Одеса та Кам’янець-Подільський.

Саундтреком до трейлеру “Незламна” став сингл Океану Ельзи “Обійми”. Ще одна пісня, яка звучатиме у фільмі — “На лініївогню”. Бюджет фільму – 5 млн доларів. Сподіваємось, що кінострічка матиме шалений успіх, адже, судячи з тізеру, фільм обіцяє бути видовищним.

За матеріалами: la-verte.org

Ірина Ладатко