O tempora, o mores

Дуже часто дівчата говорять: «Куди подівалися справжні чоловіки? Де ж ті самі лицарі?» Не спішіть звинувачувати нас, чоловіків. Можливо проблема у вас самих? Куди подівались ті скромні, сором’язливі дівчата?

http://cdn.medicalpress.es/

Скромність замінила цигарка, а сором’язливість замінила міні-юбка. Зараз, з десяти опитаних мною різних дівчат, тільки чотири з них не мають шкідливої звички палити. Тільки чотири…

Мене це зацікавило — і я вирішив запитати ще одне, але вже у хлопців. Я запитав теж у десяти різних хлопців, хто з них палить. З десяти тільки троє. Після запитання, хто з них відвідує будь-яку спортивну секцію, відповідь була у кожного однакова — кожен з них відвідує ті чи інші спортивні секції.

Коли я ще був зовсім малий, років сім або вісім, то в той час побачити жінку з цигаркою — це було все одно, що побачити Голлівудську зірку. А зараз навіть бабусі сидять біля під’їзду і курять. Мені на це дуже дивно і гидко дивитись.

О, часи, о, звичаї… Коли ж так все змінилось? Коли хлопці стали виглядати здоровіше та дівчат? Чому зараз дівчина замість того, щоб підти у спортивну залу краще «затягнеться» парою цигарок? Та невже це важливіше спорту та здоров’я?

Час схаменутися! Треба рятувати покоління, бо можливо з такими звичками наступне покоління буде все хворе, а можливо зовсім не буде.  Закликаю всих не займатися дурницями, а привчити себе до здоровго, активного спосібу життя без шкідливих звичок.

Автор: Коля ЗАМИРАЙЛО