Чехов у Запоріжжі

Одного жовтневого дня на сцені театру Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Володимира Магара режисер та актори шокували своїх глядачів виставою на новий лад танц-драмою “Три сестри” за п’єсою А.П.Чехова

https://zaporozhje.karabas.com/ua/tri-sestry-1

Пролунали останні три дзвоника і у залі театру, на жаль, можна було спостерігати багато вільних місць. На сцені з’явились усі актори, вони відрекомендувались глядачам та після хвилинної паузи увійшли в своє амплуа.

Танцювальна драма, де пронизливі контрасти емоцій, музичних ритмів і настроїв існують у заворожуючій гармонії, стираючи межі між видами мистецтв. У головних ролях — артисти «D’Arts Theatre».

«Три сестри» — одна з найпопулярніших і, в той же час, найбільш незвичайних п’єс А. П. Чехова, яка надихнула молоду і творчу команду. На чолі з режисером Іллею Мощіцким, хореографом Миколою Бойченко і композитором Дмитром Саратським виникла ідея створити свою музично-хореографічну версію цього твору. До речі, музика створювалась спеціально для проекту.

Неоднорідність акторського складу, де були не актори, а й танцори, захоплюють своїх глядачів ще більше та дозволяють поглянути на життя з іншого боку, як це бачив сам Чехов. П’єса дозволяє задуматись над сенсом життя і пошуком щастя.

https://zaporozhje.karabas.com/ua/tri-sestry-1

https://zaporozhje.karabas.com/ua/tri-sestry-1

Нова постанова п’єси розділила глядачів на тих, кому було зовсім нічого не зрозуміло і на тих, хто вийшов із зали у шаленому захопленні. Під час вистави де-інде було чути голоси людей, які казали “Поясни мені, я нічого не розумію…” або “Це найкраще, що я коли-небудь бачив, все так, як у книзі”.

Коли вистава завершилась, весь зал аплодував стоячи та не хотів відпускати акторів, які ніби були не в ролі персонажів, а насправді пережили ці емоції. Актори в свою чергу були щиро вдячні за такий теплий прийом у своєму місті.

Автор: Вероніка КОСА