Океан «Безмежних» емоцій: запорізький концерт ОЕ очима волонтера

Грію руки об чашку з кавою, яка охолоджується дуже швидко. Спостерігаю, як тисячі вогників заповнюють стадіон. На «Славутич Арені» відбувся концерт культового феномена української музики - гурту «Океан Ельзи». Незважаючи на несподівано завітавшу осінь, на майданчику було дуже спекотно

фото Анастасії Раткіної

Згідно традиції, люди почали збиратися біля позначеного місця за пару годин до початку: вони співали, спілкувалися та «розігрівалися». Засмучує той факт, що наш народ не вміє читати правила, прописані на квитках, через що виникали невеликі конфліктні ситуації під час проходження безпосередньо на концерт. В плані сприйняття таких заходів, нам до Європи ще далеко (адже там звикли до затримки початку виступу, перевірки особистих речей і т.д.).

На цьому дійстві я працювала волонтером. Хоч-не-хоч, а сприйняття міняється дуже різко — і ти починаєш усвідомлювати все по-іншому. Для тебе концерт — це вже не розвага і відпочинок, а робота.

Поки стоїш на трибуні, відігріваєшся вищезгаданим улюбленим напоєм — є можливість поспостерігати, як стадіон перетворюється на зоряне небо. На співаюче зоряне небо. На танцююче зоряне небо. Найцікавіше, що «Арена» була оточена людьми, хто просто стояв за огорожею стадіону та слухав пісні. Саме в цей момент стало так тепло на душі і з’явилася надія, що музика дійсно може врятувати світ.

Фотограф: Вікторія Квітка. kasa.in.ua

Фотограф: Вікторія Квітка. kasa.in.ua

Гурт викладався на повну. Було і спілкування, і жарти, і танці Вакарчука. Публіка раділа і викликала команду два рази на біс. Протягом виступу була виконана програма з нового альбому «Без меж», також «Океан» виконав і старі, улюблені «народні» хіти. Закінчився цей момент «Безмежності» піснею «Обійми», під час якої люди обіймали один одного.

Поки натовп розходиться, я йду за добавкою кави…

Автор: Анастасія РАТКІНА