Онлайн-конференція молодих вчених у ЗНУ: мова, культура та комунікація

Перша Міжнародна наукова веб-конференція молодих вчених на тему «Мова, культура, комунікація у всеосяжному інтелектуальному просторі» відбулася 20 березня в Запорізькому національному університеті

Конференція відбулася в он-лайн форматі за участі представників декількох університеів: Запорізького національного університету, Львівського державного університету, Полонійної академії (Польща, м. Ченстохова). Встановивши відеозв’язок учасники заходу змогли познайомитися, поспілкуватися та послухати наукові доклади одне одного. Студенти Запорізького національного університету під час спілкування з колегами попрактикувалися в англійській та польскій мовах.

ФІФ

На веб-конференцію «Мова, культура, комунікація у всеосяжному інтелектуальному просторі» завітало чимало студентів, також були присутні викладачі факультету іноземної філології ЗНУ та всі охочі долучитися до нового наукового заходу.

Метою конференції було довести ще раз, що культура, мова та саме спілкування є фундаментом нашого життя. Тож, незважаючи на складнощі з встановленням інтернет-зв’язку, учасники з Ченстохова, Львова та Запоріжжя продуктивно поспілкувалися та представили свої наукові доробки.

Оксана МАРТИНЮК