«ONUKA» в Запоріжжі: електроніка в тандемі з сопілкою та трембітою

14 жовтня в Запоріжжі пройшло неймовірне свято на честь  Дня міста і Дня захисника вітчизни. Привітати запоріжців приїхала відома українська музична електронна група "ONUKA"


О шостій вечора відкрив концертну програму та щиро привітав всіх присутніх ведучий Юра Юрченко.  На початку  глядачі спостерігали за запорізькими колективами, учасниками TV5 Tribute Show — вокальною студією «Art-Style», співачкою INSHAYA, групою «Франко», «Far4» та дуетом  Сабіни Сафарлі та Юрка Юрченка.


День міста Запоріжжя Онука


Найочікуванішим був фінал концерту — виступ хедлайнера, групи «ONUKA». Він зібрав на площі тисячі запоріжців. Святкова атмосфера і жвава музика не давала глядачам  сумувати, байдикувати й мерзнути, незважаючи на прохолодну погоду: йшов дощ і під вечір стало дуже холодно.

Запоріжці максимально гучно зустріли хіти «Моє місто» та «Відлік»: саме під них  в парку стояв неймовірний галас. Поєднання електронної музики з української сопілкою, бандурою, трембітою і навіть козацькою трубою справило чимале враження на гостей заходу. Також на сцені були присутні виконавці на духових музичних інструментах. Гурт «ONUKA» подарував чудовий настрій на весь вечір своєю драйвовою якісною виставою.


день города Запорожье 2017


Захід транслювався на запорізьких телеканалах, так що побачити святкову програму могли всі охочі навіть не виходячи з дому.

Анастасія КУРКІНА