Опитування на тему «Як ви збираєтесь провести літо?»

Студентка Несен Анастасія, яка навчається на факультеті журналістики в Запорізькому Національному Університеті, запитала у жителів міста Запоріжжя чи планують вони літній відпочинок і якщо так, то де вони планують провести відпустку.

Лілія та Дар`я подруги, удвох збираються поїхати до Києва «… Файно провести час, покупатись у Дніпрі, просто побачити столицю в перше в житті». Також Лілія додала, що можливо буде хрестити дитину своєї подруги.

Іван влітку планує «… Поїхати захищати Бахмут та проводити час з найкращими людьми у світі».

Наталка цього літа відпусток не планувала, бо «… Треба займатись дитиною, їй всього пів рочки».

Хлопчики Іван та Матвій планують на канікулах «…Проводити час та відпочивати разом з сім’єю та друзями».

Ірина на питання відповіла зі смішком: «Ніяк не планую його проводити, бо в мене онук, якому 5 місяців, я ніби в декретній відпустці, ще й з собакою гуляю тричі на день».

Сімейна пара Антон та Марина з синочком Арсеном також нікуди цього літа не збираються. Марина додала, що хотіла би «… поїхати кудись в подорож, але не має ні фізичної, ні фінансової можливості. Впевнена, що в майбутньому обов’язково організую її, але поки що так…»

Галина Едуардівна відповіла красномовно: «Боже, який відпочинок під час війни: по перше собаку ні на кого залишити, а по друге ви знаєте які пенсії зараз? Ну от і який відпочинок можна організувати? Дачі немає, кудись поїхати пенсіонерці відпочити немає за що, я зараз витрачаюсь на тваринку та на ліки, ось і весь «відпочинок».

Як висновок більшість людей не мають можливості, або не хочуть планувати літню відпустку за багатьма причинами: нестача грошей, маленькі діти, домашні улюбленці та війна. Але деякі все ж хочуть відпочити цього літа та вирушають у подорож до іншого міста або ж просто проводять час із рідними.

Несен Анастасія