Переможці фотоконкурсу «Запоріжжя — це Україна» отримали свої призи

14 жовтня на святі Покрови Пресвятої Богородиці у ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Запоріжжя ­- це Україна». Четверо переможців визначили у таких номіняціях: "Найбільше голосів", "Вибір професіоналів", "Вибір Студентської ради факультету журналістики" та "Вибір редакції радіо "Юніверс". Автори найкращих фото отримали чашки з логотипом радіо, карту пам’яті для фотоапарату, а також картку знижок із промовистою назвою «ОЙ», яка діє у багатьох закладах міста та України.

Фотографія Владислава Бойка зібрала 41 голос і перемогла у першій номінації. Хлопець поділився своїми враженнями від участі:

— Скажіть, будь ласка, чому ви вирішили взяти участь у конкурсі «Запоріжя – це Україна»?

— Друзі, скажімо так, заставили це зробити.

— Чому заставили?

— Вони сказали, спробуй, і я вирішив спробувати, все ж таки.

— Які ваші враження від перемоги в цьому конкурсі? Це очікувано, чи ні?

— Ні, я хотів спробувати мені сподобалось і надалі буду, якщо будуть такі конкурси, буду брати участь.

У номінації «Вибір професіоналів» перемогло фото Вікторії Зінченко. За допомогою свого фото вона довела, що «козацькому роду нема переводу»,  бо зобразила щасливих дітлахів-уозачат. Вибір СРФЖ упав на фото Вячеслава Чиженка. Хлопець говорить, що перемога для нього стала неочікуваною:

«Мне предложили, сказали, вот конкурс будет, ну хочешь выложить какую-то фотографию, у тебя возможно есть. Ну я посмотрел у себя по архивам, было и я выложил, просто выложил. Я и не думал что чего-то там будет, выиграю. Невероятно приятно, конечно, когда ты не ради победы, а так, пускай лежит и ты выкладываешь. А тут тебе говорят, первое место по выбору студенческого совета. Это приятно. И призы, конечно понравились, чашку я заберу к себе на эфир и там буду с ней сидеть».

У номінації «Вибір редакції радіо «Юніверс» виборола перемогу Анна Черкун. На її фотографії зображений звитяжний і гордий український козак. Незабаром найкращі світлини ви зможете побачити на виставці в другому корпусі біля деканату факультету журналістики.

Нагадаємо, що фотоконкурс «Запоріжжя ­- це Україна» проводився за підтримки радіо Юніверс та студентської ради журфаку з 18 вересня по 14 жовтня і був присвячений темі козацтва та Запоріжжя.

Марина Галич