Переможців фотоконкурсу нагородили на факультеті журналістики ЗНУ

Нагородження переможців фотоконкурсу «Світ прекрасний – побач його і ти» відбулось 13 травня у другому корпусі ЗНУ. Протягом місяця студенти запорізького національного університету надсилали  свої роботи організатором. Так на електрону скриньку факультету журналістики надійшла 41 фоторобота від студентів різних факультетів та напрямів. Роботи були виставлені на огляд та голосування у групі в соцмережі.

На музичній перерві, окрім нагородження переможців, ведучі привітали студентів із завершенням семестру, а Руслана Гупало та Вероніка Воробйова подарували глядачам свої музичні композиції.

Один із організаторів, голова студ.ради факультету журналістики Анастасія Холод поділилась з нами, що ідея фотоконкурсу, який присвячений весні, була у неї вже давно. А ось назву і тематику підказала їй мати.

«Навколо все прекрасне і квіти, і сонце, і посмішка дитини«, — з такими словами Анастасія Холод відкрила церемонію нагородження переможців.


У номінації «Вибір студентської ради»  перемогли Катерина Грищенко та Олег Скаржинский, перемогу в номінації «Вибір профі»  виборола Ірина Іванченко та Аліна Яблонська. А от найбільше «лайків» у соцмережі та перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» отримала робота Кристина Ралко.

Учасниця конкурсу, переможниця Крістіна Ралко каже, що коли дізналась про конкурс одразу вирішила підібрати фотографії для участі серед своїх робіт.

«Весна моя улюблена пора року«,- каже студентка — все робіть з теплом у серці, з любов’ю і тоді все вдасться«.

Альона Маслякова