Переможців Конкурсу шкільних медіа назвуть у ЗНУ

22 грудня 2017 року на факультеті журналістики ЗНУ відбудеться фестиваль та конкурс шкільних медіа «Шкільні медіа – розвиток громади». До участі запрошується учнівська молодь, учасники творчих гуртків, представники шкільних ЗМІ від 15 до 18 років (9-11 класи).

Організатором конкурсу є факультет журналістики Запорізького національного університету. Співорганізатором конкурсу є Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України.

До складу журі входять декан факультету журналістики ЗНУ Віктор Костюк, його заступники Наталя Тяпкіна, Тетяна Іванець, Анастасія Кондрико, та викладачі факультету. Також до складу журі входить голова Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України Наталя Кузьменко.

Журі переглядає та оцінює конкурсні роботи за такими критеріями як: відповідність роботи до теми, естетичність роботи та загальне позитивне емоційне сприйняття, змістовність та інформативність.

За результатами розгляду поданих учасниками робіт журі шляхом голосування визначить три кращі роботи у відповідних категоріях. Переможці конкурсу визначаються журі у кожній з номінацій  у відповідності до набраних балів.

Номінації конкурсу : «Друковані ЗМІ», «Газетна публікація», «Радіопрограма», «Телевізійний матеріал», «Мультимедійна інтернет-публікація», «Рекламна продукція», «Моя єдина Україна» (для матеріалів про внутрішньо переміщених осіб).

Підсумки будуть опубліковані на сайти ЗНУ.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та подарунками. Три школи з найбільшою кількістю робіт отримають змогу отримати професійну консультацію на предмет створення, регулярної роботи шкільних ЗМІ та оновлення їх контенту. Нагородження переможців відбуватиметься 22 грудня 2017 року на факультеті журналістики.

Вікторія БАКУМЕНКО