Перший фестиваль української культури відбудеться в середені червня у Запоріжжі

У середені червня в Запоріжжі відбудеться перший фестиваль української культури "Від предків до нащадків". 13 та 14 червня у парку Перемоги Фестиваль об’єднає майстрів народної творчості, де протягом двох днів пройдуть близько 100 майстер-класів від запоріжців і гостей міста. Організовують захід акивісти Всеукраїнського громадського об'єднання "Патріот".

Мета заходу полягає у тому, щоб популяризувати українську культури та долучити громадян до української творчості, культури та музики як традиційної, так і сучасної. Сьогодні, коли українці активно займаються волонтерською діяльністю для допомоги армії, розповіла одна з органзаторів Альона Савоненко, не вистачає ідеї — навіщо потрібно цим займатись, що значить бути українцем:


Цю проблему, за словами організаторів, вирішили подолати фестивалем, де учасники не тільки за лозунгами чи прапорами хмогли б зрозуміти свою історію, національність, а й спробувати себе в українських ремеслах, послухати народні пісні, тощо.

На фестивалібудуть давати майсер-класи не лише запорізькі майстри, але і гості з усієї України. Участь  у майстер-класі, який триватиме годину, для гостей коштуватиме 20 гривень. Також організатори анонсують театралізовану постанову українського традиційного весілля із залученням до дійства гостей фестивалю.

Також Альона Савоненко зазначила, що парк Перемоги обрали через зручне розташування, оскільки до нього можа зручно дістатися міським транспортом.

Окрім літного фестивалю активісти планують організувати наступний у жовтні і зробити фест «Від предків до нащадків» у Запоріжжі традиційним.

За матеріалами: youare.com.ua

Марина Галич