Першокурсниця Олена: «У ЗНУ – найкраще студмістечко!»

2    Цьогорічні першокурсники у захваті від умов для навчання та відпочинку у

Запорізькому національному університеті.

    Нові східці біля навчального корпусу №1, нова алея біля  спортивно-оздоровчого комплексу, яскраві клумби з оригінальним дизайном, реконструкція ґанку навчального корпусу №5, ремонт у кімнатах гуртожитку №2, а також – у правому крилі 4 корпусу –  цей список модернізації студентського містечка можна продовжувати й продовжувати. Завдяки керівництву ЗНУ та колективу адміністративно-господарської частини, зовнішній вигляд місць відпочинку та самого вишу став більш комфортабельним та яскравим.

    «Ще до початку сезону відпусток працівники завершили поточний ремонт у студентському спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» та на біостанції-профілакторії на Хортиці», — зазначив проректор з адміністративно-господарської роботи ЗНУ Сергій Кушнір. Тож студенти та співробітники мали змогу протягом усього літа в комфортних умовах оздоровитися в цих місцях відпочинку.

    В університеті поступово вирішується і питання підвищення енергоефективності ЗНУ:  відбувся ремонт покрівель у 6 навчальному корпусі та гуртожитку №2. Також були встановлені  32 вікна та 17, у коридорах корпусу № 2 планується заміна старої системи освітлення на систему з датчиками руху, що дозволить втричі зменшити споживання електроенергії.  Керівництво університету завжди дивиться  і піклується про університет та студентів наперед, тому уже влітку виш  активно готувався до початку нового опалювального сезону: промили системи опалення та перевірили всі лічильники, замінили 100 радіаторів, які взимку недостатньо обігрівали приміщення аудиторій 2 і 6 навчальних корпусів.

    Від студмістечка цьогорічні першокурсники просто у захваті: «Я подавала документи до багатьох вишів, але зупинила свій вибір на Запорізькому національному університеті… У ЗНУ – найкраще студмістечко!», — говорить студентка  факультету журналістики, Олена.