Першокурсники ЗНУ відвідали школу-інтернат

Студенти першого курсу факультету журналістики та соціального управління провели концертну програму для дітей 5-7 класів у КЗ "Запорізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернат №7 І-ІІ ступенів" ЗОР

“Ми дуже хотіли  побачити в очах дітей радість та щастя, тож постаралися влаштувати цікаву святкову програму на весняну тему. ФСУ та журфак активно готувались до цього заходу, проводили репетиції. Ми сподіваємося, що це не остання зустріч з цима чудовими дітлахами”, — поділилася своїми враженнями організатор та учасниця заходу Катерина Васюкова.

Першокурсники продемонстрували  яскраві виступи, ведучі провели низку конкурсів для дітей. Студентки факультету журналістики ЗНУ Шахсанам Біналієва та Слава Задорожня підготували вокальні та танцювальні номери для маленьких глядачів.

ФСУ ЗНУ журфак

“Це була перша спільна робота соціальних секторів факультетів журналістики та соціального управління. Раніше ми працювали окремо, та одного разу, ми з моєю подругою, головою соціального сектора ФСУ Катериною Васюковою вирішили об’єднатися. Думаю наш перший досвід був досить вдалим. Незважаючи на похмуру погоду, діти були активними, співали, танцювали, брали участь в конкурсах і були просто в захваті від того, що відбувається”, — зазначила організатор Владислава Хомутова.

Не тільки діти, а й самі волонтери були в захваті від проведеного концерту, студенти отримали безцінний досвід та найкращу винагороду — подяку та радісний настрій малечі.

Вероніка КОСА