Pianoбой – головний експонат запорізького музею (ФОТО)

12 березня до Запоріжжя завітав Дмитро Шуров, відомий за псевдонімом Pianoбой. Акустичний концерт музиканта відбувся у будівлі Запорізького обласного краєзнавчого музею

Фото Сєди Власової

В залі панувала затишна атмосфера: свічки біля сцени, величні колони з боків,  душевне акустичне виконання улюблених композицій. Щоправда, не обійшлося без казусів: за словами Шурова, він готував дещо інше світлове оформлення свого виступу. Проте, це не стало на заваді аншлагові!

Дмитро Шуров порадував своїх прихильників і старими композиціями, як-от «Ведьма», «Родина», «Горя чуть слышно», і новими – «Дзен» і пісню-без-назви (співав про гроші). Також Pianoбой презентував пісню, що склав шляхом до Запоріжжя. «Will you make some noize?» — звернувся співак до запоріжців на початку композиції. Глядачі-слухачі відреагували схвально. Пісня містила рядок: «В музее Запорожья я главный экспонат…». Складно не погодитися, бо в цей недільний вечір зал був забитий вщент: усі «сидячі» та «стоячі» місця були зайняті. Протягом двох годин публіка залучалася до інтерактивів співака: підспівувала, ставила запитання, бурхливо аплодувала.

Завершився концерт обопільною подякою, а також обіцянкою співака повернутися до Запоріжжя.

Підготувала Сєда ВЛАСОВА