Плідне загальноуніверситетське засідання ЗНУ

зну 1 корпус    Під керівництвом ректора  Миколи Олександровича Фролова у Запорізькому національному

університеті відбулося засідання комісій, присвячене цьогорічному поселенню студентів до гуртожитків ЗНУ.  

    На заході, крім Миколи Олександровича, були присутні  ще й такі представники адміністрації як помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, взяли участь комісії всіх факультетів, до складу яких увійшли як співробітники, так і студенти-активісти, представники відділу виховної роботи, адміністративно-господарської частини, профспілки, юридичного відділу та коменданти гуртожитків.

     За словами Миколи Олександровича, головним досягненням ЗНУ цього літа стала успішна вступна кампанія: на перший курс абітурієнти подали в 1,5 рази більше заяв, ніж минулого року. Вагомими були також і результати вступної кампанії на ОКР «Магістр». Також влітку три з половиною тисячі майбутніх абітурієнтів із Донецької та Луганської областей пройшли додаткові сесії ЗНО на базі нашого університету й отримали відповідні сертифікати, повідомляє офіційний сайт ЗНУ sites.znu.edu.ua.

    На засіданні, за допомогою голосувань, «здвинулось з місця» актуальне питання стосовно забезпечення майбутніх і теперішніх студентів місцями для проживання у гуртожитку. Адже з майже півтисячі охочих мешкати саме в них зараз наявні місця лише для половини. Кардинально змінила б ситуацію закупка університетом двоповерхового ліжка та поселення по чотири студенти у великометражні кімнати гуртожитку, де зараз мешкають по три особи. Це додало б майже 200 нових місць, а значить, задовольнило б усі запити на поселення. Саме таке рішення було включено до порядку денного, а потім одноголосно затверджено присутніми під час голосування. Також члени комісій підтримали рішення – поселяти студентів 2-4 курсів (інтереси яких лобіювала студрада) у тих самих кімнатах, де вони мешкали минулого року.

    Помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова повідомила присутнім про кількість місць в інших гуртожитках, які орендує та буде орендувати наш виш. Розповіла про пільгові категорії, представники яких будуть поселені до гуртожитків у першу чергу. Цього року це – сироти та напівсироти, діти із багатодітних родин, інваліди, студенти із Донецької та Луганської областей та із Криму, діти чорнобильців та загиблих шахтарів.

    Не залиши осторонь студентську раду ЗНУ , члени якої зробили помітний внесок у роботу із забезпечення місць у гуртожитку для проживання або пошуку іншого. За інформацією її голови Ольги Лебедєвої, на сторінці в соціальній мережі «Вконтакті» vk.com/studradaznu ними було розроблено тему для обговорення, в якій студенти можуть знайти інформацію щодо оренди квартир, пошуку сусудів, з якими хотіли б мешкати як у квартирах, так і в кімнатах гуртожитках. Ольга відзначила, що тема постійно оновлюється свіжими даними та користується неабияким попитом у інтернет-пошукачів: vk.com/topic-29995302_30873083. Саме ж заселення студентів розпочнеться наступного тижня.