Плогінг – одна зі сходинок до чистого світу

В наш час тема екології дуже актуальна. Напевно навіть діти іноді заводять цю тему. В Європейських країнах, на далекому Сході та Заході цю проблему намагаються активно вирішувати. Наприклад, створення заводів з переробки сміття aбо розвиток швецького спорту «плогінг».

Звісно ці нововведення є й у нас, але вони розвиваються дуже повільно.

Молодь тільки зараз почала замислюватися над тим, що ж ми робимо з навколишнім світом. Почали розроблятися різні проекти молодими студентами та школярами. Будуватися заводи по вторинній переробці сміття, паперу і т.і.

В Україні навіть долучились до цікавого спорту — плогінг. Займаєшся бігом і заодно збирати сміття по дорозі. Зараз він став дуже популярним.

А й справді. Займатися спортом завжди корисно. Біг – універсальній спорт. Він в повній мірі виховує в тобі і силу волі, і силу тіла. Не кожен здатен змусити себе встати на годину-дві раніше, або відірватися від телевізора чи гаджета, щоб просто пробігтись.

Плогінг2

А від такого спорту, як плогінг ще більше користі. Адже ми допомагаємо й довкіллю. Збираючи сміття до одної купи, робимо природу, яка оточує нас, чистішою.

Тим паче для тих, хто не має достатньо часу для щоденної пробіжки, є альтернатива. В різних містах час від часу проводять подібні акції. Запрошують приєднатися до людей, які займаються плогінгом.

Хоча здавалося б, сміття нікуди не дінеться, його не знищать. Тоді що зміниться? Багато чого! Хоча все сміття і звозять до одного місця, але навколо на декілька десятків кілометрів буде чистим. Хоча б так, але все ж краще. До того ж, переробку сміття ніхто не відміняв. У нас тільки розроблюються ці заводи.

Автор: Бабич Єлизавета