По воді на велосипеді

2   Винахідники розробили новий вид транспорту.

   Нещодавно одна з американських компаній випустила нову модель двоколісного —  Х1, який дозволяє людині легко ковзати по поверхні води. Конструкотр Джуд Шиллер зазначає, що їзда на велосипеді не повинна обмежуватися землею. Більш того, Шиллер переконаний, що пересування  на двоколісному по воді може бути більш ефективним, ніж веслування на човні.

   Вартість водного велосипеда Х1 становить 6495 доларів. Але компанія-виробник нарікає на труднощі, пов’язану з продажами. Незважаючи на це, автор моделі переконаний, що її дизайн і зручність, зрештою, дозволять налагодити продаж. Він називає Х1 передовим велосипедом ,  який дозволяє ефективно використовувати людську енергію. Джуд  зазначає, що, водні велосипеди, надувні частини якого зручно зберігати в пакеті, зможуть стати справжнім транспортом майбутнього.

   Зазначимо, що зараз у світі існують і інші моделі подібних велосипедів, вартість яких ще вища, а доступність є нижчою. Шиллер намагається зробити ставку на грамотний дизайн і зручність. Також компанія приділила немалу увагу надійності транспорту.