Історія рок-музики за 15 хвилин

Оригиінальний відеомікс рок-хітів «History of Rock» опублікувала британська музична компанія Ithaca Audio. 15-хвилинне відео знайомить глядача з історією класичного року, починаючи від Елвіса Преслі – і аж до Radiohead та The Verve

history of rock Кадр з відео

Ролик зроблено із уривків 64 легендарних рок-композицій. Музичні фрагменти цікаво поєднані: мелодії послідовно «перетікають» одна в одну.

Окрім того, відео демонструє неабияку фантазію та почуття гумору своїх творців. Епізоди музичних виступів та офіційних клипів супроводжуються цікавою  грою з уявними лайками музикантів та їх коментарями на Facebook. Так, гітарист Korn Джеймс «Munky» Шафер ставить «лайк» на відео Guns’n’Roses з піснею Sweet Child O’Mine, а Ларс Ульріх у коментарях зізнається, що найгіршим днем його життя був той, коли мама не пустила майбутнього барабанщика на концерт Queen.

В цей час Red Hot Chili Peppers, Rage Against the Machine і Foo Fighters додають до списку своїх заходів на Facebook музичний фестиваль Фудзі Рок (Fuji Rock Festival). Що було далі – дивіться у відео «History of Rock».