Подарунки до Дня святого Валентина: чим порадувати близьких

Не за горами свято усіх закоханих, або, як ще його називають, - День святого Валентина. Отже, давайте поговоримо про подарунки, якими можна потішити близьку людину в цей романтичний день.

1. Подарувати термочашку — значить подарувати трішки тепла. І в прямому, і в переносному сенсах. Адже з нею буде тепло не тільки на душі, а й у холодну погоду. Зараз існує маса різних дизайнів та матеріалів,  тож ви точно знайдете яка вам до вподоби.

термочашка

2. Який — він? Або яка — вона? Полюбляє вірші чи може природу? Чи має чималі здібності у грі на гітарі? До чого це я — зараз все більше і більше обертів набирають своєрідні  «бокси». Напевно у вас виникло питання — «що це таке  і з чим його їдять?». «Бокс» у перекладі з англійської — просто коробка. А подарунковий бокс — це цілий скарб сюрпризів до свята! У соціальних мережах існують магазини, які допомагають такий бокс наповнити відповідно до смаків і інтересів того, кому він призначений. Існує два варіанти: або магазин сам обирає товари, які прикрасять вашу коробочку, або ж саме ви вирішуєте, що у неї покласти. Найпопулярнішим є бокси для закоханих на тему «Речі , які мене характеризують». Гарна ідея для того, щоб переконатись, що ж ваш партнер думає про вас. 🙂

подарунок серце бокс

3. У вас багато фотокарток разом? Чому ж їх тоді не надрукувати? Гарний подарунок, якщо його правильно оформити. Можливо вони будуть розставлені по всій кімнаті для романтичної атмосфери або ж ви можете створити щось унікальне. Наприклад, на кожній фотографій написати щось важливе. Варіантів — маса, просто потрібно увімкнути свою фантазію, і все вийде.

4. Романтична вечеря — це не тільки святкові хвилини, проведені з коханим, а ще й смачна вишукана їжа, яку можна замовити  або приготувати. Закутатись у теплу ковдру та подивитися класну комедію, не виходячи на вулицю, або ж сходити на овзанку чи до парку розваг? Тут свій день плануєте ви, тому для ваших ідей немає меж .

photo_2019-02-08_21-27-09

5. Найсміливіші пари роблять тату на все життя або ж у цей день планують весілля. До речі цього року, а саме 14-го лютого у Запоріжжі РАЦс працюватиме навіть уночі, щоб пари могли офіційно «закріпити» своє кохання.

photo_2019-02-08_21-17-17

Нехай ваше свято пройде чудово та ви у цей день відчуєте себе найщасливішою людиною.

Інна МАЛАХОВА