Поетична середа у запорізькій книгарні: молодь, авторські вірші та музика

18 жовтня запорізька "Книгарня «Є» провела літературний вечір під назвою «Вперше». Участь у ньому взяли запорізькі молоді дівчата та хлопці, які пишуть вірші, а деякі з них навіть мають вже власні збірки поезій

Декламували свої поезії Тетяна Кондик (співорганізатор заходу), Яна Тимчук, Світлана Назаренко та Олександр Тихоновський. У фіналі творчого вечора на гітарі зіграв Дмитро Сироїд. Вірші та пісні, які почули слухачі, були виключно авторськими та написані україньскою мовою — такі були обов’язкові умови виступу.

На захід також завітав заступник голови Запорізької обласної організації Спілки письменників України Олександр Медко. Він привітав молодих поетів, закликав співпрацювати зі спілкою для обміну досвідом та розповів про конкурс «#virshi», який проводить Книгарня «Є» разом із фестивалем «Запорізька книжкова Толока». Останній строк подання заявок – 20 жовтня. У конкурсі буде визначено п’ять переможців, а їх твори видано спільною збіркою у наступному році. «Якщо ми побачимо, що це дійсно цікаві і талановиті твори, то гарантую, що у кожного з молодих поетів, може, уже у наступному році буде своя збірочка», — додав Олександр Медко, який також є і членом журі конкурсу.

Яна Терлецька, арт-менеджер, адміністратор Книгарні «Є» у Запоріжжі та організатор заходу, розповіла, що наступна зустріч планується на 15 листопада. Тема та назва майбутнього літературного вечора ще не визначена, але взяти участь зможе кожен бажаючий, якщо він пише власні вірші українською мовою. Долучитися можуть також і запорізькі музиканти.

Ірина КРАМАРЕНКО