Покровський ярмарок у Запоріжжі: як все відбувалося (ФОТО)

7 жовтня на запорізькій набережній магістралі стартував традиційний для нашого міста Покровський ярмарок

На відкриття ярмарку прийшли представники обласної та міської влади, громадських організацій, трудових колективів, сотні запоріжців і гостей міста.

Після вітальних слів представників міської влади пролунав святковий постріл з козацької гармати — символ офіційного початку улюбленого осіннього свята запоріжців — Покровського ярмарку.

Гості свята Запорожці мали змогу придбати фермерську продукцію, одяг, прикраси, взяти участь у майстер-класах, насолодитися виступами творчих колективів —  незважаючи на похмуру погоду, відмінно провести час.

Окрім майстер-класів, лабораторій народних ремесел та виставок, на теріторії ярмарку працював майданчик зі стендом «Освідчення у коханні до рідного міста». На ньому запорожці могли написати все, що вони хочуть побажати місту та людям або запропонувати ідеї проведення цікавих заходів чи концертів.

Родзинкою ярмарку стала незвичайна квіткова інсталяція з найпопулярнішими казковими героями, виконана комунальниками КП «Зеленбуд». Вечірній дощ дещо зіпсував композицію, але
тим не менш запорожці позитивно оцінили «квіткову творчість». Цього року був створений
тематичний парк по твору «Аліса в Країні чудес» та вже традиційнв арка з квітів.

На ярмарку встановили і національний кулінарний рекорд – було виготовлено 4024 голубців, якими нагодували гостей свята. Запорожці впевнені, що в майбутньому запорізький ярмарок буде гідно конкурувати з іншими всеукраїнськими ярмарками.

Маргарита ПАНАСЕНКО