Посол Індії Манодж Кумар Бхарті: про розвиток економіки, йогу та арифметичні дива

До Запорізького національного університету 5 квітня 2016 року завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. Відділ міжнародних зв`язків та роботи з іноземними студентами організував цікаву зустріч з гостем університету для студентів та викладачів ЗНУ.

В актовій залі першого навчального корпусу ЗНУ  Манодж Кумар Бхарті провів лекцію «Індія вчора, сьогодні, завтра». На цю зустріч було офіційно запрошено факультети іноземної філології, менеджменту, економічний та юридичний факультети, викладачів і всіх охочих послухати лекцію посла Індії.

DSCN4479

Спілкування відбувалося виключно англійською мовою. Поцікавившись в аудиторії асоціаціями на тему Індії, Манодж Кумар Бхарті розпочав розповідь про свою країну. Гості зустрічі дізналися багато сучасних фактів про одну за найстаріших цивілізацій світу. Виявилося, що Боллівуд випускає близько двох тисяч фільмів на рік, шахи є національним індійським спортом, а ведична система знань досі містить у собі багато секретів. Манодж Кумар Бхарті продемонстрував незвичайний, а найголовніше — дуже швидкий спосіб арифметичних дій, який дуже зацікавив аудиторію.

DSCN4473

Посол зробив окремий акцент на темі економічного розвитку та демократії у своїй країні. Як відомо, індійська економіка дуже швидко розвивається і ВВП у Індії за своїм обсягом посідає третє місце після Китаю та США. Наразі країна реалізує масштабні промислові проекти і закликає українські підприємства до співпраці. 

DSCN4481

DSCN4471

Під час спілкування з гостями зустрічі Манодж Кумар Бхарті повідомив про галузі, які є найпривабливішими для індійських інвесторів, про можливі напрямки співпраці та перспективи торгівлі між країнами. Посол назвав основою співпраці Індії та України торгівельні та економічні відносини. 

Студенти, викладачі та адміністрація Запорізького національного університету продемонстрували не тільки гарне володіння англійською мовою, а й неабияку зацікавленість в історичному досвіді Республіки Індія. 

DSCN4480

Автор: Олександра ЛОЗОВ’ЮК