Презентація «Укропівського літклубу» відбулась у Запоріжжі

20150602_194415В кафе «Укроп» 2 червня відбулось відкриття літературного клубу. Під час презентації проектк власною творчістю поділились творчі активісти Запоріжжя: Тарас Білка, Євген Довгий, Пет, Валентин Терлецький. У рамках заходу виступила молода авторка та керівник рівненської органіації "Література.рв" Вікторія Дикобраз із презентацією збірки "Семантика наших прикрас".


Організатори літклубу ставить перед собою мету створити коло творчої молоді, яке змогло б обмінюватись  творчими надбаннями та підтримувати разом з населенням міста солдатів. А ідея створити такий вечір по інтересам виникла випадково. Олег Лимарчук поділився своїми спогадами: «як то все починалось від сала»:

Зірками вечора були і музиканти, і письменники, і, навіть, журналісти. Так, наприклад, гості літклубу20150602_192511 насолоджувались віршами запорізького медійника Тараса Білки. Сам поет розповів, що насправді давно вже не читав свої вірші, проте оминути запрошення до клубу з такою атмосферою не зміг:

4_zxykiNmw0Останньою на імпровізованій сцені виступала з презентацією своєї дебютної книжки Вікторія Дикобраз. Всі охочуючі могли придбати збірку віршів оригінально оформлену. Так, у всій книзі не знайти номери сторінок, не прочитати привітальних слів автора, що є звичним для читача. Поетеса запевняє, що таке дизайнерське рішення створить прямий діалог між читачем та автором без зайвого фарсу:

На заході було багато відвідувачів, що є показником того, як запорізька молодь не байдужа до сучасної літератури. Організатори говорять, що задоволені результатом, та планують продовжувати такі вечори:

 Діана Токмань