Президент України представив губернатора Запорізької області

Президент України Петро Порошенко 21 лютого представив нового губернатора Запорізької області Валентина Резніченка перед адміністративно-господарським активом та журналістами області. Він відрекомендував нового губернатора, як сильного і рішучого менеджера та вручив новопризначеному голові облради посвідчення.

Президент наголосив, що Валентин Резніченко є рівновіддаленим від політиків та олігархів, відбір такої кандидатури на відповідальне місце проводився ретельно, тому Запорізька область довгий час не малаDSC_0456 керівника.

Президент зазначив: «Надзвичайно важливо,щоб у ці часи Запорізьку область очолив дуже сильний і рішучий керівник. Впевнений, що відповідальність, яка зараз лягає на нього є надзвичайно великою. І я прийняв рішення призначити головою Запорізької обласної державної адміністрації Валентина Резніченка. Можу сказати, що я цю людину знаю 15 років. Сильній, вольовий ефективний керівник, який розуміється як в проблемах економіки, так і в проблемах безпеки. Людина, якій я довіряю.»


Уродженець Дніпропетровська Валентин Резніченко раніше працював в «Українському медіа холдингу», яким частково володіли Петро Порошенко і медіамагнат Борис Ложкін.

Там з 1996 року він очолював різні рівні і напрямки діяльності: преса, радіо, телебачення. Займався розвитком радіомереж, освоєнням та експлуатацією нових радіочастот, розвитком нових радіомереж по всій Україні.

DSC_0757У 2003 році пана Резніченко призначили на посаду Віце-президента ООО «Український медіа холдинг».

А з серпня 2014 року Валентин Резниченко очолив Український державний центр радіочастот.

На питання журналістів, яку політику вестиме губернатор, Резніченко не відповів, пояснюючи це тим, що перебуває на посаді 10 хвилин. Декілька слів щодо пріоритетів політики Валентина Резніченка сказав Петро Порошенко. Він зазначив, що «Валентину Рєзніченку буде даний карт-бланш для того, щоб прискорити формування вертикалі влади».

DSC_0769Також пан Резніченко повідомив, що скоріш за все до своєї команди буде підбирати людей із Запоріжжя.

«Я розумію, що ви стурбовані тим, що губернатором призначили людину з Києва. Тож даю 90 відсотків вірогідності, що в команду я буду підбирати запорожців. Імена поки що назвати не можу, я губернатор лише 10 хвилин», – повідомив він.

Президент наголосив на тому, що укомплектування вакансій в органах місцевої влади мають відбутися до поатку березня і прискорення не повинно вплнути на якість кадроівих рішень. За його слолвами ці рішення мають бути компетентними, патріотичними, націленими на успішне виконання завдань, які стоять перед Запоріжжям у цей час.

Марина Галич

Марина Ботнарева