«Припечатанные» відсвяткували День поезії літературним вечором

b3PWufMj8cAУ Всесвітній день поезії, 21 березня, студентська організація «Припечатанные»  провела ламповий літературний вечір у бібліотеці ім. Горького.

Поділитися своєю поезією та послухати вірші інших прийшли більше 20 студентів. Захід проходив у дружній атмосфері. Як виявилося, студентів надихають на творчість різні проблеми: від патріотичних до особистих. Щоб час від часу підсолодити настрій після сумної віршованої історії, «Припечатанные» запропонували гостям каву з цукерками та печивом.

«Литературные вечера – полезный досуг. Это знакомство с новыми творческими людьми и, помимо стихов и рассказов, интересные разговоры. Ты не просто приходишь и зачитываешь свое творение, а обмениваешься мыслями и чувствами с другими поэтами», – поділився з «Порогами»голова «Припечатанных» Дмитро Пикін.

«Припечатанные» вже не вперше проводять такі вечори та зустрічі, адже головною метою організації є пропаганда читання та збереження людських цінностей. До речі, 12 квітня «Припечатанные» святкуватимуть річницю свого існування.

Джерело: porogy.zp.ua