Про нас


Навчальна лабораторія інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа


Завідувач лабораторії – Логвиненко Наталія Віталіївна

Навчальна лабораторія – це професійний майданчик для отримання сучасних навичок журналістами-початківцями. До складу лабораторії входять два повноцінних інформаційних ресурси: Інтернет-радіо «Університет» (позивний в ефірі — «Universe») та незалежний молодіжний портал «Пороги».


Інтернет-радіо «Universe»


Провідний редактор – Посунько Віктор Володимирович

«Universe» – студентське інтернет-радіо, що функціонує на базі факультету журналістики Запорізького національного університету з 30 жовтня 1997 року. Упродовж багатьох років воно виходила в FM-просторі та успішно витримувало конкуренцію професійних радіостанцій.

2010-й став роком важливих змін: радіо «Universe» почало працювати в інтернет-просторі. «Universe» — одна з найкращих студентських радіостанцій України. Молоді журналісти набувають тут безцінного досвіду, який допомагає їм стати професіоналами своєї справи.

В арсеналі радіо авторські програми, подкасти, авторські публікації , котрі створюють студенти факультету журналістики ЗНУ, а також новини, інтерв’ю та цікаві історії про цікавих людей.

Наша адреса: http://universe.zp.ua/


Незалежний молодіжний портал «Пороги»

1382344_607409729296141_26637330_n


Провідний редактор – Виговська Наталія Анатоліївна

«Пороги» створені в 2009 році за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні на базі факультету журналістики Запорізького національного університету.

Це – мультимедійний майданчик для становлення молодих журналістів, який тісно співпрацює з державними органами, громадськими організаціями, студентськими об’єднаннями.

На базі «Порогів» студенти отримують знання та навички використання інструментів нових медіа журналістами-початківцями, вчаться створювати професійні журналістські розслідування, за одне з яких портал отримав перемогу в конкурсі «Честь професії 2012».

«Пороги» нагороджені почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення, є переможцем міжнародного конкурсу онлайн-проектів «Золота павутина» за кращий молодіжний проект та лауреатом Всеукраїнського форуму молодих журналістів «Медіа прорив».

Щоденно сайт відвідують від 500 до 1500 унікальних користувачів. «Пороги» є інформаційними партнерами багатьох регіональних та всеукраїнських проектів та конкурсів.

Наша адреса: http://porogy.zp.ua