Про реформи простими словами: лекторій у ЗНУ

20 березня в Запорізькому національному університеті відбуалася лекція на тему «Україна: реформи простими словами»

Метою лекції було пояснення основних реформ в країні (децентралізація, освіта, медицина), чому потрібні реформи і яким може бути їх результат, а також — місце молоді в просуванні реформ. Головними ораторами були експерт по децентралізації «Центру розвитку місцевого самоврядування» м. Запоріжжя Тетяна Куліян та кандидат соціологічних наук Фелікс Хрустальов.

«Це дуже важливо — інформувати населення, особливо молодь, про суспільно-політичні процеси, що відбуваються в країні. Зокрема — про реформу децентралізації, яка, в принципі, зачіпає усі сфери громадського життя. Ця реформа — досить комплексна, і, власне, дуже важливо розуміти і знати, що відбувається в країні», — говорить Тетяна Куліян.

54277838_2102214416735396_7316131095408279552_n

На лекції були присутні студенти ЗНУ з різних факультетів. Самі оратори розповідали простими словами, без надскладних термінів, щоб інформація була доступна кожному. На жаль, на заході було мало гостей, але пристуні студенти охоче обговорювали теми, які турбували їх.  На пам’ять всі бажаючі могли отримати фірмові наліпки «Лекторій ЗНУ».

Оксана МАРТИНЮК