Проект The Same Toy присвятив пісню жертвам Другої світової війни

Молодий столичний проект The Same Toy представив слухачам своє нове творіння – cover-версію відомої української пісні на поезію письменника та культурного діяча Михайла Старицького під назвою «Ніч яка місячна». Цю композицію учасники The Same Toy присвятили пам’яті жертв Другої світової війни та приурочили до дати 70-річчя з дня її закінчення.

«Це наша спроба не тільки нагадати українцям їхні витоки і вшанувати пам’ять загиблих, а ще й спроба підштовхнути співвітчизників до більш чіткої самоідентифікації. Треба поважати той подвиг, що зробили наші пращури. І сьогодні, єдиний шлях до цього – повага один до одного, взаємопоміч українця українцеві. Не треба бідкатись на життя, сидячі зі складеними руками, а варто своїми власними вчинками змінювати ситуацію, нехай навіть таку складну. Адже отримує лише той, хто робить свою справу», – розповів нашому сайту лідер гурту The Same Toy Станіслав Занкевич.

Тож обов’язково ознайомтесь із осучасненою версією композиції «Ніч яка місячна», яка, до того ж, знаменує стилістичний перехід The Same Toy у бік більш електронного звучання.

Джерело: notatky.com.ua