«Прогулянка висотою»: як здійснити найнереальнішу мрію

Осінь - час вечорів, коли ти просто відпочиваєш, загорнувшись у ковдру, з чашкою гарячого чаю. На вулиці - дощ або сильний вітер, але тебе це не турбує. Сидиш в теплі, затишку та дивишся захоплюючий фільм

i.ytimg.com

Саме в один з таких вечорів я піддалася осінньому настрою і вирішила поринути у світ кінокартин. «Прогулянка висотою» — один з шедеврів кіномистецтва , який потрапив у моє поле зору. Париж — місто романтики, духмяних круасанів та смачної кави. А як щодо божевілля? Точніше, божевільних ідей. Можете уявити, що ви йдете по натягнутому канату на висоті більше 400 метрів?

i.ytimg.com

Філіп Петі — саме той французький канатоходець, який був одержимий шаленою мрією. Незважаючи ні на що, він мав пройти по мотузці, що була натягнута в Нью-Йорку між величезними новобудівлями. На перший погляд здавалося б, що це неможливо. Такі безглузді витівки небезпечні для життя самого гімнаста. Тільки рідні та близькі завжди підтримували Філіпа. Це допомогло йому втілити в реальність те безумство, яким він марив ще з дитинства .

i.ytimg.com

Дивовижно , але фільм базується на реальних подіях. Виявляється, нема нічого неможливого, якщо ви цього дуже хочете. Кожен має мрію. Якою б вона не була — йдіть до своєї мети. Головне не опускати руки. Живіть, вдихнувши на повні груди. Все у ваших руках.

Автор: Єлизавета КРИВИЦЬКА