Робота над собою тривалістю в життя

Іноді питаєш людину: «Ти задоволений своїм життям? Ти маєш ту роботу, про яку все життя мріяв? Ти щасливий тут і зараз?». І, знаєте, лише одиниці відповідають «Робота над собою тривалістю в життя».

Аналізуючи статистичні дані, то більше 58% молодих людей задоволені, але де вони? Серед нас стільки зла, але ж щаслива людина ніколи не стане сипати ним.

І ось питаєш: «Що ти зробив для того, аби твоя мрія втілилася в життя?», Відповідь стандартна: «Я вчився, здобув вищу освіту, а коли справа дійшла до працевлаштування, то я зрозумів, що знайти гарне робоче місце не вийде, тому пішов працювати куди влаштувала мама / тато / друзі».

format_quoteНе треба шукати безглуздих виправдань або, більш того, звинувачувати когось у своїх невдачах, ваше життя тільки в ваших руках

Хтось нав’язав цей стереотип, що влаштуватися на гарну роботу неможливо і люди вірять цьому навіть не перевіривши самостійно. Необхідно пам’ятати, що гарного освіченого фахівця робота знайде сама. Де бажання довести, перш за все, собі, що ви на щось здатні?

Цілеспрямована людина ніколи не опустить руки навіть тоді, коли весь світ від нього відвернеться. Не треба шукати безглуздих виправдань або більш того, звинувачувати когось у своїх невдачах. Ви — окрема самостійна одиниця, ваше життя тільки в ваших руках. Усі сумніви на задній план, впевненість в собі і своїх діях – вперед! Так, важко, але до вас тисячі справлялися з цим і отримували те, до чого йшли, тому впораєтеся і ви!

Найбільша помилка – опускати руки. До успіху шлях полягає в десятки невдач, які зроблять вас витривалішими.

format_quoteТе, що вам здається неможливим – можливо. Спробуйте, адже ці маленькі перемоги ведуть вас до успіху.

Боріться за свою мрію, боріться усіма методами, і колись вона точно піддасться вам. До того ж… Прихильникам «Зроблю завтра»: робота над собою – це щоденна праця, які вимагає від вас 100% віддачі щодня.

Те, що вам здається важким і практично неможливим – можливо. Спробуйте, адже ці маленькі перемоги ведуть вас до успіху. Не бійтеся пробувати себе в нових амплуа, адже там ви і зможете знайти себе.

Сабiна РАСУЛОВА